Butle gazowe

Butle gazowe

Butle gazowe do spawania wsparciem prac spawalniczych

Podczas spawania metodą MAG, MIG lub TIG wykorzystuje się gazy spawalnicze. Tworzą one swego rodzaju ochronę przed powietrzem atmosferycznym, które może doprowadzić do uszkodzeń rozgrzanego i stopionego materiału. Dlatego też tak ważne są butle gazowe. Aby wspomóc działania wykonywane podczas spawania, najczęściej stosuje się argon oraz dwutlenek węgla.

Zadbaj o bezpieczeństwo przechowywania butli gazowych

Oferujemy butle gazowe do spawania, które zawierają dwutlenek węgla, argon, a także ich mieszanki wysokiej jakości. Nasze propozycje umożliwiają swobodny wybór pod kątem ciśnienia roboczego, a także pojemności. Dzięki temu dostosujesz asortyment do własnego zapotrzebowania. Pełne bezpieczeństwo transportu i magazynowania butli zapewniają kołpaki ochronne. Dodatkowo polecamy również uchwyty ścienne wykonane ze stali, które uniemożliwiają przewracanie się butli o maksymalnej średnicy 255 mm. Nie zwlekaj i już teraz skorzystaj z naszych propozycji, które usprawnią spawanie.

Butle gazowe do spawania z reduktorem – zadbaj o bezpieczeństwo pracy i wyższą efektywność

W ofercie butli gazowych umieściliśmy zestawy zawierające reduktor. Jest to narzędzie, które umożliwia prawidłową i bezpieczną pracę z gazem. Ma ono na celu regulację ciśnienia wydobywającego się z butli. Dzięki temu możliwe jest jego obniżenie do poziomu ciśnienia roboczego. Tym samym utrzymywane jest ono na pożądanym poziomie. To pozwala ograniczyć nadmierne zużycie gazu. Znacząco wpływa także na efektywność pracy i jej bezpieczeństwo. Reduktory występują w zestawach z gazami różnego typu. To solidne i trwałe produkty, które znajdą zastosowanie zarówno wśród amatorów, jak i profesjonalnych spawaczy.

Butle gazowe zgodne z obowiązującymi normami

W przypadku zakupu butli z gazem nie warto korzystać z niepewnych źródeł. Może to stanowić zagrożenie dla zdrowia, a nawet życia jej użytkownika. W naszym sklepie znajdziesz tylko sprawdzone rozwiązania. Tym samym zarówno butle, jak i zawory, wykonane są zgodnie z obowiązującymi normami.

Butle gazowe Jest 19 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 19 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 19 elementów