Luty twarde

Luty twarde

Wysokiej jakości luty twarde

Lutowanie twarde jest jedną z najczęściej stosowanych metod łączenia metalowych elementów. Nazwa tej metody wynika z wykorzystania lutów twardych, mających temperaturę topnienia wyższą niż 450˚ stopni. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz różne rodzaje lutów twardych, znajdujących zastosowanie w łączeniu różnych metali. Warto wiedzieć, że pozwalają one spoiwom wytrzymać bardzo wysoką temperaturę. Dzięki nim możesz uzyskać niezwykle trwałe i estetyczne łączenie.

Różne rodzaje lutów twardych

Warto wiedzieć, że w naszej ofercie znajdziesz różne rodzaje lutów twardych. Dostępne są m.in. luty srebrne, które można stosować do lutowania indukcyjnego, płomieniowego, a także oporowego i nie wymagają one użycia dodatkowego topnika. Nadają się do połączeń o obciążeniu temperaturowym wynoszącym nawet 200°C. Można z nich korzystać do lutowania żeliwa, stali węglowych i niskostopowych, stali kwasoodpornej, stopów miedzi i niklu.

Nie brakuje u nas także lutów mosiężnych otulonych, które sprawdzają się do spawania mosiądzu, a także lutowania rurociągów, produkcji rur konstrukcyjnych i stalowych grzejników. Możesz także zdecydować się na zakup gołego lutu fosforowego do twardej miedzi i jej stopów. Tego typu luty wykorzystywane są w przemyśle chemicznym, elektrotechnicznym itp. Oprócz tego znajdziesz u nas luty mosiężne gołe, użyteczne podczas lutowania twardej stali, żeliwa czy miedzi.

Luty twarde Jest 16 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 16 elementów