Przecinarki plazmowe i gazowe

Przecinarki plazmowe i gazowe

Przecinarki plazmowe i gazowe – precyzyjne cięcie stali

Przecinarki plazmowe i gazowe przeznaczone są do cięcia materiałów, które przewodzą prąd. Mowa m.in. o aluminium czy stali nierdzewnej. W samym procesie wykorzystuje się natomiast działanie łuku plazmowego. Aby poszczególne elementy składowe funkcjonowały sprawnie, niezbędny jest gaz oraz zasilanie elektryczne. W zależności od źródła mocy przecinarki umożliwiają cięcie na grubość do 100 mm.

Przecinarki plazmowe i gazowe Sherman do użytku w zamkniętych pomieszczeniach

Oferujemy przecinarki plazmowe i gazowe cenionej marki Sherman do użytku w miejscach, które nie są narażone na działanie czynników atmosferycznych. Przecinarki Sherman Cutter posiadają w zestawie różnorodne akcesoria, które gwarantują łatwość użytkowania. Polecamy także szynowe przecinarki Snail. Na wyposażeniu znajdują się również niezbędne części wymienne, umożliwiające ich prawidłowe działanie – palniki, dysze, dodatkowe szyny, a także inne elementy. Już teraz wybierz profesjonalny sprzęt spawalniczy.

Różnorodne parametry przecinarek plazmowych i gazowych

W naszym sklepie stawiamy na jakość, dlatego też nie podlega wątpliwości, że zakupiony u nas sprzęt cechuje niezawodność i precyzja działania. Jednocześnie skupiamy się także na dużej różnorodności naszego asortymentu. Dzięki temu w tej kategorii znaleźć możesz przecinarki plazmowe i gazowe o różnorodnych parametrach. Pozwala to na jeszcze lepszy dobór urządzenia pod kątem Twoich potrzeb i oczekiwań. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom każdego klienta. Na co warto zwrócić uwagę podczas zakupu przecinarki? Kluczowe są przede wszystkim prąd cięcia, cykl pracy i grubość cięcia.

Przecinarka plazmowa czy gazowa – którą wybrać?

Zastanawiasz się nad tym, czy powinieneś wybrać przecinarkę plazmową, czy też gazową? Oba rozwiązania mają swoje wady i zalety. Plazma pozwala szybko i dokładnie ciąć różnorodne materiały. Nie wymaga również wstępnego podgrzewania. Dlatego też jej popularność ciągle wzrasta. Z drugiej strony przecinarka gazowa umożliwia cięcie materiałów o znacznie większej grubości. Ostatecznie więc dużo zależy od planowanego zastosowania sprzętu.

Przecinarki plazmowe i gazowe Jest 23 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 23 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 23 elementów