Szybki poliwęglanowe

Szybki poliwęglanowe

Szybki poliwęglanowe – kto ich potrzebuje? 

Jako człowiek, który obsługuje na co dzień – a może okazyjnie – palnik tudzież spawarkę, z pewnością doceniasz już filtry spawalnicze. Pozwalają Twoim oczom odetchnąć, blokując szkodliwe promieniowanie ultrafioletowe powstające w świetlistych reakcjach, które przeprowadzasz przy powierzchni metalu. Ponadto chronią Twoje oczy na sposób mechaniczny, nie pozwalając dostać się do nich żadnym odpryskom lub parom gorącego powietrza. Stoją na straży bezpieczeństwa najważniejszego ze zmysłów. Jednak co dobrego Ty dla nich uczyniłeś? Czy chronisz je w zamian równie pilnie?

Szybki poliwęglanowe - konieczne do ochrony filtrów spawalniczych

Odpowiednikiem funkcji, jaką piastują filtry, dla nich spełniają szybki spawalnicze. Są to przezroczyste, poliwęglanowe struktury, które nakłada się na sam filtr, aby spowolnić proces jego zużywania się. Dlaczego lepiej niż filtr spawalniczy jest poświęcić szybkę poliwęglanową? Są one bowiem tańsze i łatwiej je wymieniać. 

Szeroki wybór szybek poliwęglanowych 

Jaką zatem wybrać? Na szczęście wszystkie szybki poliwęglanowe, dostępne w naszej ofercie są odpowiednie zarówno do tarcz, jak i przyłbic spawalniczych. Odpowiedz sobie zatem na dwa pytania: czy potrzebujesz płytki wewnętrznej czy zewnętrznej oraz płaskiej czy zaokrąglonej? Następnie wystarczy skupić się już tylko na rozmiarze – proponujemy szybki poliwęglanowe dedykowane dla konkretnych producentów, a ponadto serię uniwersalnych w różnych rozmiarach. Szukasz konkretnego i nie możesz znaleźć? Skontaktuj się z nami - na zamówienie dotniemy je na dowolny wymiar. 

Szybki poliwęglanowe Jest 87 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 87 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 87 elementów