Szybki filtry spawalnicze szklane

Szybki filtry spawalnicze szklane

Szybki i filtry spawalnicze szklane – niezbędnik spawacza

Pracujesz na budowie i sporadycznie sięgasz po spawarkę? A może prowadzisz własny warsztat i spawanie jest dla Ciebie chlebem powszednim? Nie tylko konieczność spełnienia wymogów BHP, ale i zdrowy rozsądek podpowiadają, że dokonywanie tych czynności bez odpowiedniego filtra spawalniczego to proszenie się o nieszczęście.

Dlaczego warto mieć filtry spawalnicze?

Zastanawiasz się, dlaczego warto mieć filtr spawalniczy? Otóż jest on kluczowym elementem wyposażenia spawacza. Podczas procesu spajania metali wydzielane jest bardzo intensywne światło – już samo to wystarcza, aby odruchowo zasłonić twarz dłonią. Odpowiedni filtr spawalniczy uchroni Twoje oczy również przed generowanym przy tej pracy promieniowaniem UV. Ponadto stanowi on świetną ochronę mechaniczną przed drobinkami metali, które mogłyby trafić do oka, oparami gazów i nadmiernym ciepłem. Szybka spawalnicza natomiast ustrzeże zdecydowanie droższy od niej filtr przed uszkodzeniem lub zabrudzeniem.

Jak dobrać najlepszą szybkę i filtr spawalniczy?

Przede wszystkim sprawdź rozmiar – oferowane przez nas filtry Sherman-profi dostępne są w kilku wariantach: okrągły φ50 mm oraz prostokątne – od 50 mm × 100 mm po 90 mm × 110 mm. Występują w praktycznym kolorze zielonym, co wspiera barierę UV, nie zmniejszając klarowności widzenia. Znajdziesz tu również dopasowane do nich szybki spawalnicze. Wszystkie te produkty posiadają europejskie Świadectwo Zgodności (CE).

Szybki filtry spawalnicze szklane Jest 37 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 37 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 37 elementów