Uchwyty spawalnicze i plazmowe

Uchwyty spawalnicze i plazmowe

Uchwyty spawalnicze i plazmowe – niezbędne elementy każdej spawarki

Każdy użytkownik spawarki powinien mieć na uwadze odpowiednie uchwyty spawalnicze i plazmowe. To one decydują o jakości wykonywanych prac. Elementy muszą być dopasowane do poszczególnych rodzajów urządzeń, a także ich mocy – a to ze względu na różnorodną konstrukcję spawarek. Pamiętać należy również chociażby o rodzaju wykonywanych czynności spawalniczych, sposobie chłodzenia czy też długości palnika.

Uchwyty spawalnicze i plazmowe gwarancją swobody obsługi urządzeń

Propozycje naszego sklepu to uchwyty spawalnicze i plazmowe do spawarek MIG/MAG, TIG oraz przecinarek wykorzystywanych do cięcia plazmą powietrzną. Ich szeroki wybór pozwala dostosować niezbędne elementy do własnych potrzeb i modeli posiadanych sprzętów. Konstrukcja uchwytów gwarantuje ogromny komfort podczas wykonywanych prac. W tej kategorii można znaleźć także przewody elektrodowe i masowe. Już teraz zachęcamy do nabycia niezbędnego wyposażenia do każdej spawarki.

Znakomite parametry techniczne i ergonomia uchwytów spawalniczych

Konstrukcja uchwytów spawalniczych znacząco wpływa na wygodę podczas ich użycia oraz uzyskaną spoinę. To właśnie dlatego oferowane przez nas produkty odznaczają się znakomitymi parametrami technicznymi i ergonomią. W rezultacie, decydując się na ich zastosowanie, zmniejszasz zużycie materiałów eksploatacyjnych i zapewniasz sobie komfort nawet podczas długotrwałej pracy. Przekłada się to z kolei na większą precyzję wykonywanej spoiny. Wśród asortymentu znajdziesz przewody o różnych długościach. Bez problemu więc dopasujesz odpowiedni wariant do własnych potrzeb.

Uchwyty spawalnicze chłodzone cieczą bądź gazem – który z nich wybrać?

Udostępniamy Ci uchwyty spawalnicze chłodzone cieczą bądź gazem. 

Chłodzenie gazem jest tanie, a wyposażony w nie uchwyt lekki. Tym samym metoda ta doskonale sprawdza się wtedy, kiedy duże znaczenie ma niska waga wyposażenia spawacza oraz w mniejszych spawarkach. Jeśli jednak zależy Ci na nieco bardziej profesjonalnym rozwiązaniu, to warto rozważyć chłodzenie cieczą. Uchwyty tego typu pozwalają realizować spawanie ciągłe, co może być istotne zwłaszcza w branży przemysłowej.

Uchwyty spawalnicze i plazmowe Jest 71 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 71 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 71 elementów