Bezpieczniki gazowe

Bezpieczniki gazowe

Niezawodne bezpieczniki gazowe

W każdym punkcie odbioru gazu niezbędne są odpowiednie bezpieczniki gazowe. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz wysokiej jakości suche bezpieczniki. Warto wiedzieć, że wszystkie nasze produkty posiadają niezbędne certyfikaty i zostały wykonane zgodnie z aktualnie obowiązującymi normami. Dzięki temu możesz mieć pewność, że zapewnią Ci one całkowite bezpieczeństwo. Co ważne, oprawa bezpieczników składa się z niezwykle wytrzymałych materiałów, przystosowanych do niekorzystnych warunków pracy.

Szeroki wybór bezpieczników gazowych

W naszym sklepie internetowym znajdziesz bogatą ofertę suchych bezpieczników gazowych. Dostępne są m.in. bezpieczniki wężowe, które montuje się na odpowiednich wylotowych króćcach reduktorów. Ich działanie polega na zabezpieczaniu całej instalacji gazowej przed skutkami ewentualnego cofnięcia się płomienia. Skutecznie zapobiegają one przepływowi gazu w przeciwnym niż normalny kierunku przepływu.

Możesz także zdecydować się na zakup bezpiecznika suchego przyreduktorowego lub przypalnikowego, który stanowi ochronę węża spawalniczego. Wszystkie rodzaje suchych bezpieczników gazowych dostępne są w dwóch wariantach: tlenowe lub acetylenowe.

Bezpieczniki gazowe Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów