Dysze tnące rowkowe

Dysze tnące rowkowe

Dysze tnące rowkowe – idealne do cięcia gazowego

Stale niskostopowe i niskowęglowe nie będą dla Ciebie stanowiły problemu jeśli wyposażysz się w odpowiedni palnik acetylenowo-tlenowy lub propanowo-tlenowy. Cięcie gazowe należy do najpowszechniej stosowanych metod dzielenia metali. Wynika to z trzech powodów: po pierwsze, palniki wykorzystujące tlen oraz acetylen lub propan są stosunkowo kompaktowe i nie ma przeciwwskazań, abyś i Ty miał taki – czy to w firmie, czy w przydomowym warsztacie. Po drugie, jest to rozwiązanie ekonomiczne – zarówno koszty zakupu odpowiedniego sprzętu, jak i eksploatacji są niskie. Wreszcie, po trzecie, pozwala na precyzyjny podział metalu. Jednak niekompletny palnik nic nie zdziała – potrzebna Ci będzie odpowiednia dysza tnąca rowkowa. Sprawdź dlaczego i znajdź ją w tej kategorii.

Dysze tnące rowkowe – sprawdzony sposób na metale

Cięcie palnikiem acetylenowo-tlenowym lub propanowo-tlenowym bez dyszy tnącej jest jak cięcie nożem bez klingi. Kiedy będziesz już miał ją założoną, będziesz w stanie żłobić rowki lub przecinać metal. Jaki metal? Miękki – jak aluminium czy miedź – bez problemu. A twardy? Żelazo, mosiądz czy niskowęglową lub niskostopową stal – również. 

Wybierz dyszę dla siebie - sprawdź proponowaną ofertę

Proponowane przez nas dysze tnące rowkowe, zależnie od wyboru, współpracować będą z palnikami acetyleno-tlenowymi lub propano-tlenowymi. Wspierane modele to PC-310 oraz PC-311, palniki GCE, a także Perun. Aby ciąć w grubych elementach wybierz dysze z wysokim numerem (numer 6 to cięcie w zakresie 200÷300 mm), a z niskim – dla cienkich blaszek lub artystycznych zastosowań.

Dysze tnące rowkowe Jest 14 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów