Strona główna

Ostatnio przeglądane

Spawarka Sherman DIGITIG 200DC 200 DC inwertorowa

SDIGITECDIGITIG200DC

Nowy produkt

Inwertorowa, TIG HF, TIG LIFT, MMA, 200A (40%), AC 230V 50Hz. Wyposażenie: uchwyt spawalniczy T-26/4m, przewód masowy, przewód elektrodowy, zestaw części eksploatacyjnych TIG.

Darmowa wysyłka!

Więcej szczegółów

7 Przedmioty

1 178,05 zł brutto

Więcej informacji

Niezawodna spawarka Sherman DIGITIG 200DC inwertorowa

Poszukujesz idealnej dla siebie spawarki? W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz spawarkę inwertorową DIGITIG 200DC marki Sherman. Jest ona cyfrowo sterowanym urządzeniem wykonanym w najnowszej generacji technologii IGBT. Co ważne, doskonale nadaje się do zastosowań profesjonalnych. Można wykorzystywać ją podczas prac instalatorskich również w terenie. Spawarka służy do spawania ręcznego prądem stałym metodą TIG HF i TIG LIFT. Oprócz tego posiada rozbudowaną opcję spawania metodą MMA.

Warto wiedzieć, że spawarka DIGITIG 200DC umożliwia pełną cyfrową regulację i sterowanie parametrami spawalniczymi charakterystyki łuku oraz pulsu w metodzie TIG. Możliwe jest też sterowanie funkcjami funkcji VRD, ARC FORCE i HOT START w metodzie MMA. Urządzenie pracuje w trybie 2T/4T oraz posiada osobne wyświetlacze wskazujące prąd spawania i zestawy pamięci. Spawarka posiada pamięć ostatniego ustawienia, czyli po jej wyłączeniu i ponownym załączeniu przywracane są ostatnio ustawione parametry. Ponadto ma możliwość zapamiętania aż 30 zestawów ustawień.

Największe zalety spawarki inwertorowej Sherman DIGITIG 200 DC

Zastanawiasz się, dlaczego warto zdecydować się na oferowaną przez nas spawarkę inwertorową DIGITIG 200 DC marki Sherman? Otóż wyróżnia ją m.in. niezwykle prosty w obsłudze interfejs użytkownika. W dodatku ma ona szeroki zakres prądu spawania TIG od 5A do 200A i jego płynną regulację. Na uwagę zasługuje także zwarta i wytrzymała obudowa wyposażona w stabilny uchwyt transportowy. Dzięki temu to idealne urządzenie nie tylko do pracy w warsztacie, ale również w terenie. Co ważne, nadaje się ona do spawania różnych materiałów, w tym m.in. stopów tytanu czy kwasoodpornej stali. Poza tym nie musisz obawiać się o odkształcenia cieplne cienkich elementów.

Warto wiedzieć, że w komplecie znajduje się uchwyt spawalniczy TIG, przewód elektrodowy oraz przewód masowy.

Tutaj można zobaczyć prezentację spawarki Sherman DIGITIG 200DC

Dane techniczne:

Napięcie zasilania: AC 230V 50Hz

Metody spawania: TIG HF, TIG LIFT, MMA

Technologia wykonania: IGBT

Prąd spawania: MMA: 180 A, TIG:200 A

Cykl pracy: 40%

Napięcie stanu jałowego: 20 (VRD) / 59V

Max. pobór prądu: MMA: 36,5A, TIG 26,8A

Max. pobór mocy: MMA: 6,5 kVA, TIG: 4,1 kVA

Regulacja prądu spawania: Płynny

Masa: 8,7 kg

Wymiary (D x SZ x W): 415 x 165 x 320 mm

Funkcje: Sterowanie cyfrowe, HF, Arc Force, Hot Start, 2T/4T, VRD, TIG Lift, Narastanie prądu, Opadanie prądu, Puls, Regulacja czasu przedwypływu i powypływu gazu, Wyświetlacz parametrów, Pamięć 30 ustawień, Wyświetlacz pamięci

 

Dane szczegółowe TIG:

Przedwypływ gazu: 0,1-1 s

Powypływ gazu: 0-15 s

Narastanie prądu: 0-15 s

Opadanie prądu: 0-25 s

Prąd początkowy: 5-200 A

Prąd podstawy: 5-95%

Prąd krateru: 5-200 A

Częstotliwość pulsu: 0,5-200 Hz

Czas trwania pulsu: 10-90 %

ARC FORCE: 0-10

Produkty powiązane