Maski i przyłbice samościemniające

Ostatnio przeglądane

Przyłbica Sherman V3b samościemniająca Maska

Nowy produkt

Automatyczna, cztery fotoczujniki, bardzo duże pole widzenia, do spawania i szlifowania, szczególnie polecana do spawania niskimi prądami spawania.

Więcej szczegółów

11 Przedmioty

146,34 zł brutto

Więcej informacji

Automatyczna przyłbica spawalnicza Sherman-profi V3b przeznaczone jest do ochrony oczu i twarzy przed iskrami, odpryskami i szkodliwym promieniowaniem podczas spawania oraz szlifowania.
Automatyczny filtr zaciemniający po zajarzeniu łuku samoczynnie zmienia się z jasnego na ciemny, a po zakończeniu spawania ponownie staje się jasny.

Zastosowanie technologii pełnego odwzorowania kolorów TRUE COLOR zapewnia wysoki komfort pracy.

Przyłbica posiada dwa zewnętrzne pokrętła umożliwiające regulację stopnia zaciemnienia od 9 do 13 wg DIN oraz płynną regulację czułości reakcji fotoczujników na intensywność łuku podczas spawania, a także dwa zewnętrzne przełączniki pozwalające na trójpozycyjną regulację czasu opóźnienia przełączania stanu ciemny/jasny i zmianę trybu pracy. Filtr zaciemniający zapewnia pełne bezpieczeństwo spawacza. Wyposażony jest w cztery fotoczujniki, co ma szczególne znaczenie podczas spawania niskimi prądami.

Przyłbica V3b posiada niezwykle zaawansowane, komfortowe i ergonomiczne nagłowie, umożliwiające idealne dopasowanie oraz pełną regulację położenia przyłbicy. Specjalny system odchylania zmienia środek ciężkości przyłbicy względem głowy spawacza.
Po wyborze funkcji szlifowania na wewnętrznym panelu sterowniczym filtr zaciemniający przełącza się w stan jasny bez opcji regulacji zaciemnienia

Dane techniczne:

Zakres zaciemnienia: 9 -13 wg DIN

Czas przełączania - jasny/ciemny1/20000s

Czas przełączania - ciemny/jasny0,3 - 0,9s (skokowe)

Regulacja czułości: Płynna

Spawanie/Szlifowanie: TAK/TAK

Ilość fotoczujników: 4

Pole widzenia: 98 x 55mm

Ochrona UV/IR: 16 wg DIN

Zaciemnienie w stanie jasnym: 4 wg DIN

Klasa optyczna filtra: 1/1/1/2

Zasilanie: Fotoogniwo

Temperatura pracy: -5 ÷ +55°C

Masa: 0,506kg

Produkty powiązane