Zgrzewarki

Ostatnio przeglądane

Zgrzewarka IDEAL TECNO SPOTTER 8000 DIGITAL z akcesoriami 400V

TSPOT8

Nowy produkt

Sterowane mikroprocesorem urządzenie do wyciągania, zgrzewania jednostronnego, łatania i rozgrzewania elektrodą węglową blach. Maksymalny prąd zgrzewania 5400A. Zasilanie 400V. Moc maksymalna 19kW.

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

2 601,63 zł brutto

Więcej informacji

TECNO SPOTTER 8000 jest to sterowane mikroprocesorem urządzenie do wyciągania, zgrzewania jednostronnego, łatania i rozgrzewania elektrodą węglową blach.

Przeznaczone w szczególności do napraw karoserii samochodowych.

Wszystkie ustawienia zgrzewarki dostępne są z panelu sterowania. Po wyborze rodzaju narzędzia urządzenie samo dopasuje prąd zgrzewania i optymalne cykle pracy. Istnieje również możliwość ręcznego ustawienia czasu i prądu do zgrzewania.

Zabezpieczenie przeciw przeciążeniu. Zabezpieczenie nad i podnapięciowe. Chłodzenie wentylatorem zwiększa wydajność urządzenia.

Zasilanie dwufazowe 400V. Urządzenie nie jest wyposażone we wtyczkę zasilania.

Cena urządzenia  zawiera: wózek,przewód roboczy z pistoletem, przewód masowy z uchwytem mocującym, skrzynka z akcesoriami ( podkładki M10, M12, drut falisty, elektroda do drutu falistego, elektroda do zgrzewania, podkładki trójkątne, elektrody do bańkowania), wybijak z hakiem do podkładek M8-M12, wybijak z uchwytem do podkładek trójkątnych, ssawka gumowa do płytkich wgnieceń, rączka 6-pin do wyciągania drutu falistego, zestaw do zgrzewania punktowego gwodzi, podkładek, nitów, spęczania, wyciągania i zgrzewania dwóch blach.

Gwarancja 12 miesięcy przy użytku profesjonalnym. Serwis gwarancyjny realizowany jest w systemie door-to-door bez kosztów transportu po stronie użytkownika.


Dane techniczne:

Napięcie zasilania: AC 400V 50Hz (2ph)

Max. pobór mocy: 19,0 kVA

Maksymalny prąd zgrzewania:  5400 A

Prąd wejściowy: 50 A

Napięcie wyjściowe: 1-13 V

Regulacja czasu zgrzewania: 0-99 ms

Stopnie regulacji prądu zgrzewania: bezstopniowa

Maksymalna grubość blach przy zgrzewaniu jednostro: 0,8+0,8 mm

Masa: 49,0 kg (80 kg zestaw)