Urządzenia spawalnicze

Ostatnio przeglądane

Spawarka Sherman MIG 130F Transformatorowa Zobacz większe

Spawarka Sherman MIG 130F Transformatorowa

SPA-MIG130F

Nowy produkt

Transformatorowa, MIG, 120A (10%), AC 230V 50Hz. Wyposażenie: uchwyt spawalniczy TW-14/2m (zintegrowany), uchwyt masowy, tarcza spawalnicza, młotek z szczotką.

Więcej szczegółów

5 Przedmioty

dostępny

324,39 zł brutto

Więcej informacji

Spawarka transformatorowa MIG 130F – idealne rozwiązanie do Twojego warsztatu

Lubisz majsterkować w czasie wolnym? A może zdarza Ci się czasem spawać? Doskonałym rozwiązaniem dla Ciebie będzie dostępna w naszym sklepie transformatorowa spawarka półautomatyczna MIG 130F. Jest ona przeznaczona wyłącznie do bezgazowego spawania stalowym proszkowym drutem samoosłonowym. Sprzęt polecany jest głównie do zastosowań hobbystycznych oraz do lekkich, dorywczych prac warsztatowych. Znajduje zastosowanie w pomieszczeniach zamkniętych lub zadaszonych, nienarażonych na bezpośrednie działanie wpływów atmosferycznych. Co ważne, nie musisz inwestować w stanowisko spawalnicze oraz butlę z gazem.

Wysokiej jakości spawarka MIG 130F

Warto wiedzieć, że spawarka transformatorowa MIG 130F posiada skokową 4-pozycyjną regulację napięcia spawania oraz płynną regulację prędkości podawania drutu. Przed przeciążeniem chroni je zabezpieczenie termiczne. Współpracuje z małymi szpulami drutu D100 (1 kg). Uzwojenie transformatora chłodzone jest wydajnym wentylatorem.

Oferowana przez nas spawarka wyposażona jest w zintegrowany uchwyt spawalniczy, przewód zasilający z wtyczką oraz przewód masowy z zaciskiem kleszczowym. Na wyposażeniu znajduje się również tarcza spawalnicza i młotek ze szczotką.

Zalety spawarki MIG 130f i spawania bez gazu

Zastanawiasz się, dlaczego warto wybrać spawarkę MIG 130F? Otóż spawanie bez gazu jest nie tylko wygodne, ale i stosunkowo proste. Z pewnością szybko opanujesz tę sztukę. Co więcej, proces jest bardzo wydajny i nie generuje wysokich kosztów. Oferowana przez nas spawarka MIG 130F doskonale sprawdzi się do lekkich prac spawalniczych. Jest ona bardzo wygodna w użytkowaniu i nie zajmuje dużo miejsca w warsztacie. Jeśli masz mały garaż lub piwnicę, to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Śmiało sięgnij po spawarkę MIG 130F również wtedy, gdy dopiero zaczynasz swoją przygodę ze spawaniem.

Warto wiedzieć, że nasze urządzenia dostarczane są w pudłach kartonowych, dodatkowo zabezpieczone kształtkami styropianowymi.

Dane techniczne:

Napięcie zasilania: AC 230V 50Hz

Metody spawania: MIG

Technologia wykonania: Transformatorowa

Prąd spawania: 120A

Cykl pracy: 10%

Max. pobór prądu: 10A

Max. pobór mocy: 2,6kVA

Regulacja prądu spawania: Skokowy, 4-pozycyjny

Średnica szpuli z drutem: 100mm

Pręd. podawania drutu: 1,8 - 11,1 m/min 

Masa: 17kg

Wymiary (D x SZ x W): 345 x 185 x 380mm

Funkcje: Spawanie bez gazu, Podajnik 2-rolkowy

Produkty powiązane