Spawarki elektrodowe MMA

Ostatnio przeglądane

Spawarka Sherman MMA 200 Speedy + walizka Inwertorowa

Nowy produkt

Inwertorowa, MMA, 200A (60%), AC 230V 50Hz. Wyposażenie: uchwyt elektrodowy, uchwyt masowy, tarcza spawalnicza, młotek z szczotką.

Więcej szczegółów

10 Przedmioty

390,24 zł brutto

Więcej informacji

Prostownik spawalniczy MMA 200 Speedy służy do spawania ręcznego prądem stałym stali konstrukcyjnych elektrodami otulonymi (metoda MMA). Umożliwia również spawanie metodą TIG z zajarzeniem łuku przez potarcie (po zastosowaniu dodatkowego uchwytu). Jest to urządzenie inwertorowe, produkowane z najbardziej zaawansowanych technologicznie podzespołów wykonanych w technologii IGBT. Spawarka jest wyposażona w automatyczne funkcje HOT START ułatwiającą zajarzanie oraz ANTI STICK ułatwiającą oderwanie elektrody w przypadku przyklejenia i zabezpieczającą przed uszkodzeniem urządzenia. Spawarka znajduje zastosowanie w pomieszczeniach zamkniętych lub zadaszonych, nienarażonych na bezpośrednie działanie czynników atmosferycznych. Przeznaczona jest do prac dorywczych oraz amatorskich.

W komplecie znajdują się: przewód masowy z zaciskiem kleszczowym, przewód elektrodowy, młotek ze szczotką i tarcza spawalnicza.

Spawarka wyposażona jest także w pasek na ramię o regulowanej długości ułatwiający przenoszenie urządzenia. Całość umieszczona jest w praktycznej walizce ułatwiającej transport urządzenia.

Wszystkie produkty z oferty sklepu spawalniczego Sherman są fabrycznie nowe i posiadają pisemną gwarancję producenta. Okres gwarancyjny wynosi 24 m-ce dla zakupu na paragon i 12 m-cy dla zakupu na fakturę.

Dane techniczne:

Napięcie zasilania: AC 230V 50Hz

Metody spawania: MMA

Technologia wykonania: IGBT

Prąd spawania: 200A

Cykl pracy: 60%

Napięcie w stanie bez obc.: 60V

Max. pobór prądu: 32,0A

Max. pobór mocy: 5,3kVA

Regulacja prądu spawania: Płynny

Masa: 5,8kg

Wymiary (D x SZ x W): 320 x 125 x 200mm

Funkcje: Hot Start, Anti-Stick