Spawarki elektrodowe MMA

Ostatnio przeglądane

Spawarka Sherman MMA 200 Speedy + walizka Inwertorowa

7811745

Nowy produkt

Inwertorowa, MMA, 200A (60%), AC 230V 50Hz. Wyposażenie: uchwyt elektrodowy, uchwyt masowy, tarcza spawalnicza, młotek z szczotką.

Więcej szczegółów

7 Przedmioty

369,92 zł brutto

Więcej informacji

Prostownik spawalniczy MMA 200 Speedy służy do spawania ręcznego prądem stałym stali konstrukcyjnych elektrodami otulonymi (metoda MMA). Umożliwia również spawanie metodą TIG z zajarzeniem łuku przez potarcie (po zastosowaniu dodatkowego uchwytu). Jest to urządzenie inwertorowe, produkowane z najbardziej zaawansowanych technologicznie podzespołów wykonanych w technologii IGBT. Spawarka jest wyposażona w automatyczne funkcje HOT START ułatwiającą zajarzanie oraz ANTI STICK ułatwiającą oderwanie elektrody w przypadku przyklejenia i zabezpieczającą przed uszkodzeniem urządzenia. Spawarka znajduje zastosowanie w pomieszczeniach zamkniętych lub zadaszonych, nienarażonych na bezpośrednie działanie czynników atmosferycznych. Przeznaczona jest do prac dorywczych oraz amatorskich.

W komplecie znajdują się: przewód masowy z zaciskiem kleszczowym, przewód elektrodowy, młotek ze szczotką i tarcza spawalnicza.

Spawarka wyposażona jest także w pasek na ramię o regulowanej długości ułatwiający przenoszenie urządzenia. Całość umieszczona jest w praktycznej walizce ułatwiającej transport urządzenia.

Wszystkie produkty z oferty sklepu spawalniczego Sherman są fabrycznie nowe i posiadają pisemną gwarancję producenta. Okres gwarancyjny wynosi 24 m-ce dla zakupu na paragon i 12 m-cy dla zakupu na fakturę.

Dane techniczne:

Napięcie zasilania: AC 230V 50Hz

Metody spawania: MMA

Technologia wykonania: IGBT

Prąd spawania: 200A

Cykl pracy: 60%

Napięcie w stanie bez obc.: 60V

Max. pobór prądu: 32,0A

Max. pobór mocy: 5,3kVA

Regulacja prądu spawania: Płynny

Masa: 5,8kg

Wymiary (D x SZ x W): 320 x 125 x 200mm

Funkcje: Hot Start, Anti-Stick