Inwertorowe 230V

Ostatnio przeglądane

Spawarka Ideal PRAKTIK MIG 200 MMA IGBT

PMIG200V2

Nowy produkt

Inwertorowy półautomat spawalniczy do spawania metodą MIG-MAG, MMA oraz FLUX. Prąd spawania 200A. Zasilanie 230V. Średnica drutu spawalniczego 0,6-0,8mm. Podajnik drutu 2-rolkowy.

Wyposażenie: uchwyt MIG (zintegrowany), uchwyt masowy, uchwyt elektrodowy.

Darmowa wysyłka!

Więcej szczegółów

3 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

813,01 zł brutto

Więcej informacji

PRAKTIK MIG 200 MMA DIGITAL jest inwertorowym półautomatem spawalniczym przeznaczonym do spawania łukowego metodą MIG/MAG, MMA oraz FLUX. Urządzenie zostało zaprojetowane do szerokiego zakresu zastosowań: od prac konserwacyjnych do napraw nadwozi samochodowych.

PRAKTIK MIG 200 stosowany jest do spawania stali węglowych i niskostopowych oraz aluminium . Spawanie odbywa się w osłonie gazu obojętnego, aktywnego bądź mieszanki, oraz przy odwrotnej biegunowości bez gazu.

Urządzenie wyposażone jest w regulację indukcyjności.

Urządzenie posiada układ chłodzenia wentylatorem co zdecydowanie zwiększa jego wydajność. Urządzenie wyposażone jest w zabezpieczenie przeciw przeciążeniu, co zwiększa jego niezawodność.

Zasilanie jednofazowe 230V. 
Urządzenie jest wyposażone we wtyczkę zasilania.

Dostawa obejmuje urządzenie z uchwytem spawalniczym MIG bezpośrednim, przewodem masowym o długości 2 metry oraz przewodem elektrodowym o długości 2 metry.

Gwarancja 12 miesięcy przy użytku profesjonalnym. Serwis gwarancyjny realizowany jest w systemie door-to-door bez kosztów transportu po stronie użytkownika.

Dane techniczne:

Napięcie zasilania: AC 230V 50Hz

Prąd spawania: 180A

Zakres regulacji prądu spawania:  30-200 A

Cykl pracy: 60%

Napięcie stanu jałowego: 56V

Średnica drutu stalowego: 0,6 - 0,8 mm

Max. pobór mocy: 5,2 kVA

Regulacja prądu spawania: Płynny

Waga: 14,7 kg

Produkty powiązane