Inwertorowe 230V

Ostatnio przeglądane

Spawarka Ideal PRAKTIK MIG 211 MMA DIGITAL Zobacz większe

Spawarka Ideal TECNO MIG 225 PRO CuSi MMA

TMIG225CUSI

Nowy produkt

Inwertorowy profesjonalny półautomat spawalniczy do spawania metodą MIG-MAG, lutospawania blach ocynkowanych, spawania metodą FLUX oraz metodą MMA. Prąd spawania 200A. Zasilanie 230V. Średnica drutu spawalniczego 0,6-1,0mm. Podajnik drutu 2-rolkowy.

Wyposażenie: uchwyt MIG, uchwyt masowy, uchwyt elektrodowy.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

2 317,07 zł brutto

Więcej informacji

TECNO MIG 225 PRO CuSi MMA jest inwertorowym synergicznym półautomatem spawalniczym przeznaczonym do spawania łukowego metodą MIG/MAG, TIG LIFT, MMA oraz FLUX. Urządzenie zostało zaprojetowane do szerokiego zakresu zastosowań: od prac konserwacyjnych do napraw nadwozi samochodowych.

TECNO MIG 225 stosowany jest do lutospawania blach ocynkowanych, spawania stali nierdzewnej, stali węglowych i niskostopowych oraz aluminium . Spawanie odbywa się w osłonie gazu obojętnego, aktywnego bądz mieszanki, oraz przy odwrotnej biegunowości bez gazu.

Urządzenie posiada układ chłodzenia wentylatorem co zdecydowanie zwiększa jego wydajność. Urządzenie wyposażone jest w zabezpieczenie przeciw przeciążeniu, co zwiększa jego niezawodność.

Zasilanie jednofazowe. Urządzenie jest wyposażone we wtyczkę zasilania.

Dostawa obejmuje urządzenie z uchwytem spawalniczym MIG 15 o długości 3 metry, przewodem masowym o długości 2,5 metra oraz przewodem elektrodowym o długości 2,5 metra.

Gwarancja 12 miesięcy przy użytku profesjonalnym. Serwis gwarancyjny realizowany jest w systemie door-to-door bez kosztów transportu po stronie użytkownika.

Dane techniczne:

Napięcie zasilania: AC 230V 50Hz

Prąd spawania: 200A

Zakres regulacji prądu spawania:  40-225 A

Cykl pracy: 60%

Napięcie stanu jałowego: 42V

Średnica drutu stalowego: 0,6 - 0,8 mm

Max. pobór mocy: 11,3 kVA

Regulacja prądu spawania: Płynny

Waga: 9 kg

Produkty powiązane