Inwertorowe 230V

Ostatnio przeglądane

Spawarka Sherman MIG 180FL Inwertorowa Zobacz większe

Spawarka Sherman MIG 180FL Inwertorowa

7812241

Nowy produkt

Inwertorowa, MIG, 180A (60%), AC 230V 50Hz. Wyposażenie: uchwyt spawalniczy TW-14/2m zintegrowany, uchwyt elektrodowy, uchwyt masowy.

Więcej szczegółów

2 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

690,24 zł brutto

Więcej informacji

Ergonomiczna inwertorowa spawarka półautomatyczna MIG 180 FL

Precyzyjne spawanie wymaga zastosowania wysokiej jakości urządzeń. Oferowana przez nas spawarka półautomatyczna MIG 180FL służy do spawania ręcznego stali i metali kolorowych. Umożliwia spawanie metodami MIG/MAG i MMA (elektrodą otuloną). Dzięki zmianie polaryzacji urządzenie pozwala spawać z zastosowaniem zarówno standardowych drutów w osłonie gazów ochronnych, jak i samoosłonowych drutów proszkowych. Warto wiedzieć, że MIG 180FL współpracuje ze szpulami drutu D100 (1 kg). Na uwagę zasługuje także fakt, iż spawarka wykonana jest w technologii inwertorowej IGBT, co pozwoliło na znaczne zmniejszenie jej masy i gabarytów. W związku z tym na pewno nie będziesz mieć problemów z jej transportem i przechowywaniem.

Zalety spawarki MIG 180 FL

Musisz wiedzieć, że spawarka MIG 180 FL marki Sherman jest zbudowane na tranzystorach IGBT, które gwarantują wysoką wydajność, małą stratę mocy i szybkie dostosowanie prądu do ewentualnych zmian parametrów podczas spawania. Z powodzeniem możesz używać jej przez wiele godzin i nie obawiać się o jej przegrzanie lub nagłe wyłączenie, ponieważ posiada wbudowane zabezpieczenie. Co ważne, jest ona intuicyjna w obsłudze i posiada bardzo czytelny wyświetlacz.

Spawarka MIG 180 FL pozwala na spawanie drutem proszkowym metodą łukową, która nie wymaga użycia butli z gazem. Drut jest już wypełniony topnikiem albo substancją chemiczną wytwarzającą w trakcie spawania gazy ochronne.

To warto wiedzieć o spawarce MIG 180 FL

Oferowane przez nas urządzenie znajduje zastosowanie w pomieszczeniach zamkniętych lub zadaszonych, nienarażonych na bezpośrednie działanie czynników atmosferycznych. Przeznaczone jest głównie do prac amatorskich i lekkich dorywczych prac warsztatowych. Warto wiedzieć, że w komplecie znajdują się: uchwyt spawalniczy do spawania metodą MIG/MAG, przewód masowy z zaciskiem kleszczowym i przewód elektrodowy.

Tutaj można zobaczyć prezentację urządzenia Sherman MIG 180FL

Dane techniczne:

Napięcie zasilania: AC 230V 50Hz

Metody spawania: MIG, MMA

Technologia wykonania: IGBT

Prąd spawania: 180A

Cykl pracy: 60%

Max. pobór prądu: 23,0A

Max. pobór mocy: 6,1kVA

Regulacja prądu spawania: Płynny

Średnica szpuli z drutem: 100 mm

Pręd. podawania drutu: 2,0 - 13,0 m/min

Masa: 6,5kg

Wymiary (D x SZ x W): 330 x 155 x 250 mm

Funkcje: Spawanie bez gazu

Produkty powiązane