Inwertorowe 230V

Ostatnio przeglądane

Spawarka Sherman MIG 200 Speedy Inwertorowa

7811744

Nowy produkt

Inwertorowa, MIG, 200A (60%), AC 230V 50Hz. Wyposażenie: uchwyt spawalniczy TW-15/3m, uchwyt elektrodowy, uchwyt masowy, tarcza spawalnicza, młotek z szczotką.

Więcej szczegółów

11 Przedmioty

714,63 zł brutto

Więcej informacji

Niezawodna spawarka półautomatyczna MIG 200 Speedy

Spawanie to niezwykle skuteczna metoda na połączenie ze sobą dwóch np. stalowych elementów. Planujesz nauczyć się tej sztuki i szukasz odpowiedniego dla siebie urządzenia? Warto zapoznać się z oferowaną przez nas spawarkę półautomatyczną MIG 200 Speedy.

Spawarka półautomatyczna MIG 200 Speedy to urządzenie renomowanej marki Sherman. Służy do spawania ręcznego stali i metali kolorowych. Co ważne, przeznaczona jest głównie do prac dorywczych i amatorskich. Jeśli nie masz doświadczenia w spawaniu, to idealny model dla Ciebie. Musisz wiedzieć, że MIG 200 Speedy umożliwia spawanie metodami MIG/MAG i MMA (elektrodą otuloną). Istotne jest to, iż dzięki zmianie polaryzacji urządzenie pozwala spawać metodą MIG/MAG z zastosowaniem zarówno standardowych drutów i osłony gazów ochronnych, jak i samoosłonowych drutów proszkowych. Spawarka znajduje zastosowanie w pomieszczeniach zamkniętych lub zadaszonych, nienarażonych na bezpośrednie działanie czynników atmosferycznych. MIG 200 Speedy współpracuje ze szpulami drutu D100 (1 kg) i D200 (5 kg).

Zalety spawarki półautomatycznej MIG 200 Speedy

Zastanawiasz się, dlaczego warto sięgnąć właśnie po spawarkę półautomatyczną MIG 200 Speedy? Otóż przede wszystkim wyróżnia się ona kompaktową budową. Nie zajmuje dużo miejsca w garażu czy warsztacie i nie sprawia trudności podczas transportu. Na uwagę zasługuje także bardzo intuicyjne wprowadzanie ustawień. Zapewniamy, że szybko nauczysz się posługiwać tym urządzeniem. Niezwykle przydatne są również cyfrowe wyświetlacze napięcia i prądu spawania. Wysokie bezpieczeństwo użytkowania gwarantuje Ci specjalne zabezpieczenie termiczne.

W komplecie znajdują się: uchwyt spawalniczy do spawania metodą MIG/MAG, przewód masowy z zaciskiem kleszczowym, przewód elektrodowy, młotek ze szczotką i tarcza spawalnicza.

Dane techniczne:

Napięcie zasilania: AC 230V 50Hz

Metody spawania: MIG

Technologia wykonania:

Prąd spawania: 200A

Cykl pracy: 60%

Max. pobór prądu: 25,0A

Max. pobór mocy: 8,5kVA

Regulacja prądu spawania: Płynny

Średnica szpuli z drutem: 100, 200mm

Pręd. podawania drutu: 2,5 - 12 m/min

Masa: 8kg

Wymiary (D x SZ x W): 395 x 163 x 238mm

Funkcje: Spawanie bez gazu

Produkty powiązane