Strona główna

Ostatnio przeglądane

Przyłbica Sherman V6b samościemniająca Maska

Nowy produkt

Automatyczna przyłbica spawalnicza Sherman-profi V6b przeznaczona jest do ochrony oczu i twarzy przed iskrami, odpryskami i szkodliwym promieniowaniem podczas spawania elektrycznego, lutospawania, lutowania, oraz szlifowania.

Więcej szczegółów

7 Przedmioty

211,38 zł brutto

Więcej informacji

Automatyczna przyłbica spawalnicza Sherman-profi V6b przeznaczona jest do ochrony oczu i twarzy przed iskrami, odpryskami i szkodliwym promieniowaniem podczas spawania elektrycznego, lutospawania, lutowania, oraz szlifowania.

Automatyczny filtr zaciemniający po zajarzeniu łuku samoczynnie zmienia się z jasnego na ciemny, a po zakończeniu spawania ponownie staje się jasny. Zastosowanie technologii pełnego odwzorowania kolorów TRUE COLOR zapewnia wysoki komfort pracy.

Przyłbica V6a posiada trzy zewnętrzne pokrętła umożliwiające regulację stopnia zaciemnienia od 5 do 13 wg DIN, płynną regulację czułości reakcji fotoczujników na intensywność łuku podczas spawania oraz płynną regulację czasu opóźnienia przełączania stanu ciemny/jasny. Możliwy jest także wybór trybu szlifowania, w którym filtr zaciemniający przełącza się w stan jasny bez opcji regulacji zaciemnienia

Cztery fotoczujniki gwarantują poprawną pracę przyłbicy w każdych warunkach i położeniu., co ma szczególne znaczenie podczas spawania niskimi prądami.

Dzięki bardzo dużemu wizjerowi o wymiarach 100 x 97mm przyłbica V6a posiada wyjątkowo duże pole widzenia.

Przyłbica V6a wyposażona jest w zaawansowane, komfortowe i ergonomiczne nagłowie, umożliwiające idealne dopasowanie oraz pełną regulację położenia przyłbicy. Specjalny system odchylania zmienia środek ciężkości przyłbicy względem głowy spawacza..

Na wewnętrznym panelu sterowniczym znajduje się przycisk ?Test? pozwalający sprawdzić prawidłowość działania filtra oraz dioda kontrolna stanu naładowania baterii. Przyłbica Sherman-profi V6a zapewnia całkowitą ochronę oczu i twarzy przed promieniowaniem ultrafioletowym oraz podczerwonym. Poziom ochrony przed promieniowaniem UV/IR wynosi 16 (DIN), nawet gdy filtr staje się jasny.

Przyłbica jest gotowa do natychmiastowego użytkowania, wymaga jedynie dopasowania do rozmiaru głowy spawacza oraz doboru i nastawy właściwych parametrów użytkowych.

Dane techniczne:

Zakres zaciemnienia: 5 -13 wg DIN

Czas przełączania - jasny/ciemny1/30000s

Czas przełączania - ciemny/jasny0,2 - 0,8s

Regulacja czułości: Płynna

Spawanie/Szlifowanie: TAK/TAK

Ilość fotoczujników: 4

Pole widzenia: 100 x 97mm

Ochrona UV/IR: 16 wg DIN

Zaciemnienie w stanie jasnym: 4 wg DIN

Klasa optyczna filtra: 1/2/1/2

Zasilanie: Fotoogniwo

Temperatura pracy: -5 ÷ +55°C

Masa: 0,55kg