Strona główna

Ostatnio przeglądane

Spawarka Sherman DIGITIG 200GD AC/DC pulse inwertorowa

SDIGITIGPACDC200GD

Nowy produkt

Inwertorowa, TIG AC/DC, MMA, 200A (40%), AC 230V 50Hz. Wyposażenie: uchwyt spawalniczy T-26/4m, uchwyt elektrodowy, uchwyt masowy, zestaw części eksploatacyjnych TIG.

Więcej szczegółów

4 Przedmioty

2 031,71 zł brutto

Więcej informacji

Nowoczesna spawarka inwertorowa Sherman DIGITIG 200GD AC/DC Pulse

Szukasz nowoczesnej spawarki? Warto zapoznać się z oferowaną przez nas cyfrową spawarką inwertorową DIGITIG PULSE AC/DC 200GD. Jest ona urządzeniem najnowszej generacji, przeznaczonym głównie do zastosowań profesjonalnych. Spawarkę wykonano w technologii IGBT i wyposażono w sterowanie cyfrowe. Warto wiedzieć, iż służy ona do spawania ręcznego metodą TIG stali i metali kolorowych prądem stałym oraz przemiennym. Urządzenie wyposażone jest ponadto w opcję spawania metodą MMA (elektrodą otuloną). W szerokim zakresie znajduje zastosowanie zarówno przy pracach produkcyjnych, jak i usługowych. Spawarka umożliwia pełną cyfrową regulację i sterowanie parametrami spawalniczymi charakterystyki łuku oraz pulsu. Posiada zajarzanie HF, które gwarantuje czysty początek spoiny, a także funkcję VRD, ARC FORCE, HOT START 2T/4T. Wyróżnia ją także czytelny wysokiej jakości wyświetlacz wskazujący prąd spawania. Urządzenie ma w dodatku pamięć ostatniego ustawienia. Oznacza to, że po jego wyłączeniu i ponownym załączeniu przywracane są ostatnio ustawione parametry, co niekiedy okazuje się naprawdę przydatne. Na uwagę zasługuje także możliwość zapamiętania 10 zestawów ustawień parametrów pulsu i prądu spawania.

Dlaczego warto wybrać spawarkę DIGITIG 200GD AC/DC Pulse?

Zastanawiasz się, dlaczego warto zdecydować się właśnie na tę spawarkę? Otóż oferowany przez nas model wyróżnia się m.in. ograniczonym oddawaniem ciepła materiałowi. Dzięki temu uzyskasz znacznie wyższą jakość spoiny. Poza tym spawarka ma praktyczną funkcję ANTI STICK, która odcina lub minimalizuje napięcie i prąd spawania w przypadku zwarcia elektrody i spawanego materiału. Gwarantuje to także łatwe oderwanie elektrody w razie konieczności. Musisz także wiedzieć, że spawarka DIGITIG 200GD AC/DC Pulse marki Sherman jest bardzo wygodna i bezpieczna w użytkowaniu. Jednocześnie jej obsługa jest dość intuicyjna i na pewno nie sprawi Ci większych problemów.

Co ważne, w komplecie znajduje się uchwyt spawalniczy TIG T-26/4m, przewód elektrodowy oraz przewód masowy.

Tutaj można zobaczyć prezentację urządzenia Sherman DIGITIG 200GD AC/DC Pulse

Dane techniczne:

Napięcie zasilania: AC 230V 50Hz

Metody spawania: TIG AC/DC, MMA

Technologia wykonania: IGBT

Prąd spawania: MMA: 180A, TIG: 200A

Cykl pracy: 40%

Napięcie w stanie bez obc.: 59V

Max. pobór prądu: TIG: 36,5 / MMA: 26,8A

Max. pobór mocy: MMA: 6,6 kVA, TIG: 4,2 kVA

Regulacja prądu spawania: Płynny

Masa: 18,5 kg

Wymiary (D x SZ x W): 455 x 195 x 415 mm

Funkcje: Sterowanie cyfrowe, HF, Arc Force, Hot Start, 2T/4T, VRD, Narastanie prądu, Opadanie prądu, Puls, Regulacja czasu przedwypływu i powypływu gazu, Funkcja czyszczenia elektrody, Regulacja częstotiwości prądu spawania, Spawanie prądem przemiennym, Pamięć ustawień

Dane szczegółowe TIG:

Przedwypływ gazu: 0,1-1 s

Powypływ gazu: 0-15 s

Narastanie prądu: 0-10 s

Opadanie prądu: 0-25 s

Prąd początkowy: 10-200 A

Prąd podstawy: 5-95% prądu spawania

Prąd krateru: 10-200 A

Częstotliwość pulsu: 0,5-200 Hz

Czas trwania pulsu: 10-90 %

Częstotliwość AC: 40-200 Hz

Balans AC: 30-70 %

ARC FORCE: 1-50 A

Produkty powiązane