Urządzenie do czyszczenia spoin, podgrzewacze indukcyjne

Ostatnio przeglądane

Nowy Podgrzewacz indukcyjny Telwin SMART INDUCTOR 5000 TWISTER 230V + akcesoria Zobacz większe

Podgrzewacz indukcyjny Telwin SMART INDUCTOR 5000 TWISTER 230V + akcesoria

835012

Nowy produkt

Smart Induktor 5000 jest rewolucyjnym podgrzewaczem indukcyjnym służącym do szybkiego bezpłomieniowego rozgrzewania metali metodą indukcyjną. Zalecany do każdego serwisu pojazdów osobowych i dostawczych. Ułatwia demontaż zablokowanych śrub, nakrętek, sworzni, łożysk i innych części samochodowych.

Więcej szczegółów

2 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

3 414,63 zł brutto

Więcej informacji

Smart Induktor 5000 jest rewolucyjnym podgrzewaczem indukcyjnym służącym do szybkiego bezpłomieniowego rozgrzewania metali metodą indukcyjną. Zalecany do każdego serwisu pojazdów osobowych i dostawczych. Ułatwia demontaż zablokowanych śrub, nakrętek, sworzni, łożysk i innych części samochodowych.

Dopasowuje moc w inteligentny i całkowicie automatyczny sposób (funkcja Smart Power) używając innowacyjnego systemu sterowanego mikroprocesorem (AutoCheck). Korzystając z reguł indukcji elektromagnetycznej, może dostarczyć ogromną ilość ciepła do konkretnego miejsca (funkcja Smart Protection) w ciągu zaledwie kilku sekund. W ten sposób nie uszkadza szyb, elementów gumowych, plastykowych oraz powierzchni pomalowanych w miejscu pracy podgrzewacza i bezpośrednim otoczeniu. Dla maksymalnej praktyczności i bezpieczeństwa użytkowania, uruchamia się automatycznie (funkcja Smart Activation) w pobliżu miejsca przewidzianej pracy.

Charakterystyka:

  • inteligentna kontrola zfunkcją AutoCheck
  • przyjazny cyfrowy panelsterujący
  • tryb pracy automatycznej iręcznej
  • sygnalizacja aktywacji ipoprawnego działania

Zasilanie jednofazowe 230V.

Dostawa obejmuje urządzenie z końcówką HEAT TWISTER (801412) oraz cewki 10V M8/M10, 14V M12/M14

Gwarancja 12 miesięcy przy użytku profesjonalnym. Serwis gwarancyjny realizowany jest w systemie door-to-door bez kosztów transportu po stronie użytkownika.

Dane techniczne:

Napięcie zasilania: AC 230V 50Hz

Max. pobór mocy: 2,4 kVA

Częstotliwość indukcji: 35-100 kHz

Waga: 7,1 kg

Wymiary (D x SZ x W): 390x260x230mm