Części do uchwytów TIG

Części do uchwytów TIG

Części do uchwytów TIG – kompletny zbiór komponentów

Jako spawacz wykonujący wysokiej jakości, precyzyjne elementy, nie możesz pozwolić sobie na przerwy w pracy, spowodowane brakiem zabezpieczenia w postaci zapasowych części. Każdy element w końcu może się zepsuć – bądź gotów na tę sytuację, zaopatrując się uprzednio w odpowiednie komponenty i nie daj się zaskoczyć! A może nieszczęście już się wydarzyło i potrzebujesz prędko jakiejś części do uchwytów TIG? Nie ma problemu, w tej kategorii znajdziesz je wszystkie.

Części do uchwytów TIG – małe elementy o dużym potencjale

Drobnica mechaniczna jest wyjątkowo niepozorna – nieraz zwyczajnie nie wygląda jakby była tak ważna, jak w istocie jest. Krótki, średni lub długi korek do uchwytów? Może i da się obejść bez niego, ale jaka to niewygoda! W ofercie posiadamy całą serię innych niewielkich elementów: są łączniki prądowe, tulejki zaciskowe, soczewki gazowe, izolatory przednie czy laminarne korpusu palnika i dysze ceramiczne, niejednokrotnie w opcji jumbo. W zależności od posiadanego sprzętu wybierz te, które pasują do uchwytów TIG T-9 oraz T-20 lub do jednego z grupy TIG T-17, T-18 oraz T-26. Nie zapomnij dobrać odpowiednią średnicę – od φ1.0 do φ3.2 w przypadku pierwszych dwóch modeli oraz do φ4.0 dla pozostałych.

Duże części do uchwytów TIG 

Dla każdego z wymienionych modeli dostępne są korpusy palnika w trzech opcjach: sztywny, flex (F) oraz z zaworkiem (V) oraz przewody – zarówno prądowo-gazowe, jak i prądowo-wodne, obie opcje w dwóch długościach (4m lub 8m). Spis wieńczy komplet elektrod wolframowych różnych rozmiarów (φ1.0÷4.0), których skład i przeznaczenie oznaczone są odpowiednimi kolorami.

Części do uchwytów TIG Jest 154 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 154 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 154 elementów