Inwertorowe 230V

Ostatnio przeglądane

Spawarka Ideal PRAKTIK MIG 211 MMA DIGITAL

Nowy produkt

Inwertorowy profesjonalny półautomat spawalniczy do spawania metodą MIG-MAG, spawania metodą FLUX drutem spawalniczym bez gazu osłonowego oraz spawania metodą MMA elektrodą otuloną. Prąd spawania 200A Zasilanie 230V.Średnica drutu spawalniczego 0,6-1,0mm.

Wyposażenie: uchwyt MIG, uchwyt masowy, uchwyt elektrodowy.

Więcej szczegółów

5 Przedmioty

756,10 zł brutto

Więcej informacji

PRAKTIK MIG 211 MMA DIGITAL jest inwertorowym półautomatem spawalniczym przeznaczonym do spawania łukowego metodą MIG/MAG, MMA oraz FLUX. Urządzenie zostało zaprojetowane do szerokiego zakresu zastosowań: od prac konserwacyjnych do napraw nadwozi samochodowych.

PRAKTIK MIG 211 stosowany jest do spawania stali węglowych i niskostopowych oraz aluminium . Spawanie odbywa się w osłonie gazu obojętnego, aktywnego bądź mieszanki, oraz przy odwrotnej biegunowości bez gazu.

Urządzenie wyposażone jest w regulację indukcyjności. Urządzenie posiada układ chłodzenia wentylatorem co zdecydowanie zwiększa jego wydajność. Urządzenie wyposażone jest w zabezpieczenie przeciw przeciążeniu, co zwiększa jego niezawodność.


Zasilanie jednofazowe 230V. Urządzenie jest wyposażone we wtyczkę zasilania.

Dostawa obejmuje urządzenie z uchwytem spawalniczym MIG 15 o długości 3 metry, przewodem masowym o długości 2 metry oraz przewodem elektrodowym o długości 2 metry.

Gwarancja 12 miesięcy przy użytku profesjonalnym. Serwis gwarancyjny realizowany jest w systemie door-to-door bez kosztów transportu po stronie użytkownika.

Dane techniczne:

Napięcie zasilania: AC 230V 50Hz

Prąd spawania: 200 A (MIG) / 180 A (MMA)

Zakres regulacji prądu spawania: 30-200 A (MIG) / 30-180A (MMA)

Cykl pracy: 60%

Napięcie stanu jałowego: 43V

Zabezpieczenie sieci zasilającej: C20A

Średnica drutu stalowego: 0,6 - 1,0 mm

Max. pobór mocy: 6,2 kVA

Regulacja prądu spawania: Płynny

Średnica szpuli z drutem: 200mm

Produkty powiązane