Kategorie

Spawarka Sherman DIGIMIG 206P Inwertorowa Powiększ do pełnego rozmiaru

Spawarka Sherman DIGIMIG 206P Inwertorowa

Inwertorowa, MIG, TIG DC (bez HF), MMA, 200A (40%), AC 230V 50Hz. Wyposażenie: uchwyt spawalniczy TW-25/3m, uchwyt elektrodowy, uchwyt masowy.

Więcej szczegółów

5 dostępnych

2 600,00 zł

13 różnych produktów w tej kategorii

Poprzedni

Cyfrowa spawarka DIGIMIG 206P jest rozwojową wersją dotychczasowego modelu DIGIMIG 205P. Skierowana jest do zawodowców ceniących jakość i niezawodność urządzeń. Jest to urządzenie najnowszej generacji przeznaczone do zastosowań profesjonalnych. Służy do spawania ręcznego stali konstrukcyjnych niskowęglowych, stopowych i nierdzewnych, a także stopów miedzi i tytanu. Umożliwia spawanie metodą MIG/MAG (szpule D200/5kg), prądem stałym TIG (bez HF) oraz elektrodą otuloną metodą MMA. Urządzenie przeznaczone jest zarówno do prac produkcyjnych, jak i usługowych. Cyfrowe sterowanie pozwala na pełną regulację parametrów, dynamiki łuku, charakterystyki oraz trybu pracy spawarki.

W projektowaniu i konstrukcji urządzenia DIGIMIG 206P wykorzystano najnowsze osiągnięcia w zakresie technologii PWM (modulacja szerokości impulsów) oraz modułów IGBT (tranzystory bipolarne z izolowaną bramką), mogące zmieniać częstotliwość pracy do wartości średnich, co skutkuje zamianą tradycyjnego, ciężkiego przetwornika częstotliwości na poręczny przetwornik o średniej częstotliwości, charakteryzujący się małymi rozmiarami i wagą, niskim poborem mocy itp.  Urządzenie posiada synergiczne sterowanie prądem i napięciem spawania.

Spawarka wyposażona jest w automatyczne zabezpieczenia termiczne, przeciążeniowe i nadprądowe. Urządzenie posiada synergiczne sterowanie prądem i napięciem spawania.

W komplecie znajdują się uchwyt spawalniczy TW-25 o długości 3m, przewód masowy z zaciskiem kleszczowym i przewód elektrodowy o długości 2m.

Dane techniczne:

Napięcie zasilania: AC 230V 50Hz

Metody spawania: MIG, TIG DC(bez HF), MMA

Technologia wykonania: IGBT

Prąd spawania: 200A

Cykl pracy: 40%

Max. pobór prądu: 37A

Max. pobór mocy: 5,7kVA

Regulacja prądu spawania: Płynny

Średnica szpuli z drutem: 200mm

Masa: 15kg

Wymiary (D x SZ x W): 470 x 210 x 380mm

Funkcje: Sterowanie cyfrowe, ARC Force, 2T/4T, Opadanie prądu, Puls, Podajnik 2-rolkowy