Kategorie

Spawarka Sherman ARC 161C Inwertorowa Powiększ do pełnego rozmiaru

Spawarka Sherman ARC 161C Inwertorowa

 Inwertorowa, MMA, TIG DC, 160A (60%), AC 230V 50Hz. Wyposażenie: uchwyt elektrodowy, uchwyt masowy, tarcza spawalnicza, młotek z szczotką.

Więcej szczegółów

5 dostępnych

580,00 zł

5 różnych produktów w tej kategorii

Spawarka ARC 161C to urządzenie najnowszej generacji do spawania ręcznego stali oraz metali kolorowych elektrodami otulonymi (metoda MMA). Dzięki opcji TIG LIFT umożliwia również spawanie metodą TIG z zajarzaniem łuku przez potarcie elektrody. Jest to w pełni profesjonalne urządzenie inwertorowe drugiej generacji, produkowane z najbardziej zaawansowanych technologicznie podzespołów wykonanych w technologii IGBT 200kHz.

ARC 161C wyposażony jest w system VRD obniżający napięcie stanu bez obciążenia do 9V, minimalizując ryzyko porażenia prądem elektrycznym. Sprzęt przeznaczony jest do pracy w pomieszczeniach zamkniętych lub zadaszonych, nie narażonych na bezpośrednie działanie wpływów atmosferycznych. Polecany jest w firmach o dużym wykorzystaniu technologii spawalniczych.W komplecie znajdują się: przewód masowy z zaciskiem kleszczowym, przewód elektrodowy, młotek ze szczotką i tarcza spawalnicza. Spawarka wyposażona jest także w pasek na ramię o regulowanej długości ułatwiający przenoszenie urządzenia.Spawarka ARC 160C to w pełni profesjonalne urządzenie inwertorowe drugiej generacji, produkowane z najbardziej zaawansowanych technologicznie podzespołów wykonanych w technologii IGBT.Inwertory zaprojektowane zostały w oparciu o najnowsze rozwiązania konstrukcyjne stosowane przez wiodących światowych producentów sprzętu spawalniczego.

W komplecie znajdują się przewód masowy z zaciskiem kleszczowym oraz przewód z uchwytem elektrodowym o długości 2m.

Dane techniczne:

Napięcie zasilania: AC 230V 50Hz

Metody spawania: MMA, TIG DC

Technologia wykonania: IGBT

Prąd spawania: 160A

Cykl pracy: 60%

Napięcie stanu jałowego: 9V (VRD) / 56V

Max. pobór prądu: 26A

Max. pobór mocy: 7,7kVA

Regulacja prądu spawania: Płynny

Masa: 5,5kg

Wymiary (D x SZ x W): 315 x 120 x 198mm

Funkcje: VRD, TIG Lift

  • Głębokość 110
  • Szerokość 110
  • Wysokość 40