Kategorie

Przyłbica Sherman V3b samościemniająca Maska Powiększ do pełnego rozmiaru

Przyłbica Sherman V3b samościemniająca Maska

Automatyczna, cztery fotoczujniki, bardzo duże pole widzenia, do spawania i szlifowania, szczególnie polecana do spawania niskimi prądami spawania.

Więcej szczegółów

33 dostępnych

210,00 zł

9 różnych produktów w tej kategorii

Poprzedni

Automatyczna przyłbica spawalnicza Sherman-profi przeznaczone jest do ochrony oczu i twarzy przed iskrami, odpryskami i szkodliwym promieniowaniem podczas spawania oraz szlifowania. Automatyczny filtr zaciemniający po zajarzeniu łuku samoczynnie zmienia się z jasnego na ciemny, a po zakończeniu spawania ponownie staje się jasny. Przyłbica posiada możliwość regulacji stopnia zaciemnienia od 9 do 13 wg DIN. Wyposażona jest w zewnętrzne pokrętło umożliwiające płynną regulację czułości reakcji fotoczujników na intensywność łuku podczas spawania metodami MIG lub TIG oraz trójpozycyjną regulację czasu opóźnienia przełączania stanu ciemny/jasny.

Przyłbica V3A szczególnie polecana jest do pracy przy niskich prądach spawania. Po wyborze funkcji szlifowania na wewnętrznym panelu sterowniczym filtr zaciemniający przełącza się w stan jasny bez opcji regulacji zaciemnienia.

Dane techniczne:

Zakres zaciemnienia: 9 -13 wg DIN

Czas przełączania - jasny/ciemny1/20000s

Czas przełączania - ciemny/jasny: 0,3 - 0,9s (skokowe)

Regulacja czułości: Płynna

Spawanie/Szlifowanie: TAK/TAK

Ilość fotoczujników: 4

Pole widzenia: 98 x 55mm

Ochrona UV/IR: 16 wg DIN

Zaciemnienie w stanie jasnym: 4 wg DIN

Zasilanie: Fotoogniwo

Temperatura pracy: -5 ÷ +55°C

Masa: 0,506kg